Výrobca zo Španielska, značka TUC TUC

Detstvo je hodné príjemných spomienok

Značka Tuc Tuc – to je výrazný štýl pre malých fešákov a fešandy. Motto firmy – veselosť, odvaha, dobrodružstvo a výzva. Značka bola založená v Španielsku v roku 1994. Široká ponuka zahrňuje mapkadojčenské doplnky pre použitie nie len doma. Farebné kombinácie a svojráznosť výrobkov robia španielsku značku ľahko rozpoznateľnou. Kolekcie Tuc Tuc zahŕňajú moderné trendy zo sveta výrobkov pre deti. Hlavný zdroj inšpirácie pre tvorcov kolekcií sú samotné deti. V súčasnosti sú doplnky a oblečenie Tuc Tuc distribuované do viac ako 47 krajín sveta. Španielske výrobky spĺňajú najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti pre detské výrobky a preto sú veľmi populárne pre rodičov rôznych krajín.

Momentálne výrobca ponúka 7 hlavných kolekcií výrobkov pre deti:

tuc

  • Kimono
  • Magic Forest
  • Natural
  • Berries
  • Piratas
  • Koala
  • Lunas y Estrellas

Súčasným trendom každej kolekcie je vytvorenie magického sveta pre dieťa, teplého a farebného prostredia, v ktorom má dieťa výnimočnú úlohu. Výrobky Tuc Tuc sú aj módnymi dekoráciami interiéru, ktoré rozvíjajú vnútorný svet dieťaťa a pretvárajú detskú izbu v rozprávkové zákutie.

Venujte prosím svoju pozornosť najviac originálnym a užitočným novinkám sezóny 2014:

Medzi nimi vynikajú multi-pozičné nosiče pre novorodencov, ktoré môžete kúpiť v magických farbách a vo fantasticky komfortnom prevedení. Vo sviatočnom kvetinovom nosiči z kolekcie Kimono sa Vaše bábätko bude cítiť maximálne pohodlne. Jeho mamina si tak bude môcť užívať spoločnosť drobčeka a odpočívať pri chôdzi. Môžete si vybrať z troch polôh: poloha na chrbte a dve polohy vpredu, keď si bábätko bude užívať teplo a blízkosť milovanej maminky tváričkou k nej alebo otočené čelom k svetu plnému dobrodružstiev. Základná myšlienka – ľahko ovládať a ľahko používať. Nosič z priedušného materiálu, so širokými popruhmi a pohodlným systémom fixácie kojenca, je dobre premyslený na uvoľnenie chrbtice matky. Súčasťou nosiča je vankúšik na suchý zips, ktorý slúži ako opora hlavičky spiaceho zlatička. Odopínateľný podbradník môžete vymieňať, čo Vám zaručuje, že Vaš poklad bude vždy čistý a spokojný.

Na prechádzke sa nezaobídete bez roztomilého plyšového medvedíka z kolekcie Piratas, vybaveného kapsičkou s plastovou fľaškou, držiakom na cumlík a suchým zipsom pre pripevnenie na kočiar alebo na autosedačku.

Pre hladné bábätko máme moderné, pestré a funkčné cestovné jedálenské stoličky s ľahko umývateľného materiálu. Dajú sa ľahko pripevniť k akejkoľvek stoličke. Vysoké operadlo a pružné sedadlo umožňujú dieťaťu dosiahnuť pohodlnú polohu. Vaše bábätko je v sede pevne zaistené bezpečnostnými pásmi. Po nakŕmení sa kreslo premení na štýlovú tašku na zips, kde si vďaka špeciálne tvrdej plastovej vložke s priehradkami môžete dať občerstvenie alebo hračku pre dieťa.

Po prechádzke a obede prichádza sladký spánok. Pre najmenších máme výborné útulné a spoľahlivé fixačné podložky, ktoré zabraňujú pretáčaniu batoľaťa. Podložky z kolekcie Lunas y Estrellas majú valčeky, na ktorých odpočívajú úžasne jemné medvedíky. Dodávame ich v svetlomodrej a jemnej ružovej farbe.

Pred spaním sa staršie deti môžu trošku zahrať. Luxusný hojdací pes Rocking Baby z kolekcie Piratas je veselý a verný priateľ dieťaťa. Dokáže dokonale zabaviť a upokojiť dieťa, rozvíja jeho fantáziu.

Dieťa, ktoré chodí do škôlky sa nezaobíde bez rozkošného mini-batoha s veselou tváričkou a množstvom vreciek z kolekcie Kimono. Súčasťou batoha je plastový box na desiatu. Tento batoh sa vyznačuje veľmi kvalitným spracovaním a fascinujúcim dizajnom.

A to je len začiatok! Neustále dopĺňame našu ponuku. Zostaňte s nami!